گروه فنی و مهندسی نانو اپتیک دارای کارگاه ساخت به همراه دستگاههای فرز CNC و همچنین تجهیزات کنترل کیفی بسیار دقیقی می باشد که در این راستا توانائی ساخت قطعات و همچنین قالب های صنعتی را دارا می باشد.

  1. ساخت قالب های صنعتی
    • قالب پلاستیک
    • قالب فلزی
    • دایکست
    • فورج
  2. ساخت قطعات صنعتی

پس از اسکن قطعه و تهیه ابرنقاط با استفاده از فایل سه بعدی می توان در نرم افزارهائی چون GEOMAGIC QUILITIFY وهمچنین RAPID FORM  گزارش بر عدم تطابق قطعه با فایل تهیه کرد.

گزارشات کنترل کیفی می تواند برای قطعات صنعتی قالب و فیکسچرها استفاده کرد.

گروه فنی و مهندسی نانو اپتیک با در اختیار داشتن دستگاه ابعادبرداری نوری (5مگاپیکسل با تکنولوژی نور آبی )خدمات اسکن سه بعدی قطعات ومجموعه های مونتاژی را با کیفیت عالی ارائه می نماید. امکان ارائه خدمات در محل صاحبان صنایع نیز مقدور می باشد.(portable (پرتابل))

مجموعه ای از برنامه های شبیه سازی قدرتمند مهندس است که برپایه روش اجزای محدود بنا نهاده شده و می تواند مسائلی با طیف گسترده از یک تحلیل خطی نسبتاٌ ساده تا تحلیل های غیرخطی بسیار پیچیده را حل کند.

تدوین شناسنامه فنی قطعات اعم از CKD وSKD شناسائی مواد ومتریال های انواع قطعات فلزی و غیر فلزی با استفاده از استانداردهای پیشنهاد کارفرما. 

سیستم مهندسی نانو اپتیک با وقوف کامل به لوازم ، تجهیزات و ازهمه مهمتر تخصص ارائه دهندگان در حد عالی و مطابق با استانداردهای جهانی تمامی نتایج آزمایشات خود را با متدهای رایج بین المللی به انجام میرساند.

تهیه مدل سه بعدی و سطح سازی از قطعات صنعتی با استفاده از ابرنقاط و دستگاه های اسکن و همچنین تهیه نقشه های دو بعدی(D2)،تهیه نقشه مطابق با استاندارد ASME در محیط نرم افزارهایی همچون CATIA،PRO-E

 33863775  ( 031 )

33863519

09131161540 (مفید ) 

09131102334 (تابانفر )

Nano Optic

Engineering Group

اصفهان ، خیابان امام خمینی ، شهرک صنعتی امیرکبیر ، بلوار عطاء الملک ، بلوک 31 ، پلاک 3 ، نانو اپتیک

i n f o @ n a n o o p t i c - c o . c o m
w w w . n a n o o p t i c - c o  . i r